LighthouseStudio | Oferta

Oferta

Animacje 3D

To co wyróżnia Lighthouse Studio to innowacyjność i kreatywność. Tworząc animacje tworzymy wizję. Każdy film to osobna historia, oddająca inny charakter inwestycji czy produktu, skierowana do innego odbiorcy. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu, wysokiej jakości montażowi, szczegółowo przygotowanym storyboardom oraz precyzyjnemu doborowi ścieżki dźwiękowej dostarczamy w efekcie film wyróżniający się na rynku oraz idealnie dopasowany do Państwa oczekiwań.

Wizualizacje 3D

Dzięki doborowi materiałów oraz różnorodności wykonywanych projektów jesteśmy w stanie zobrazować za pomocą grafiki trójwymiarowej architekturę każdego budynku, wykonać wizualizacje wnętrz czy przedstawić wizualizację produktu. Dodatkowo praca z najlepszymi specjalistami jest gwarantem tego, że wirtualny obraz daje w 100% zamierzonego efektu. Wizualizacje wnętrz i design wykonujemy według najlepszych obowiązujących technik i w zgodzie z najnowszymi trendami.

SEO / SEM

Naszą ofertę wzbogacamy o SEO / SEM dla firm z branży IT. Dzięki bogatemu doświadczeniu zarówno w tworzeniu projektów informatycznych jak i prowadzeniu dla nich kampanii internetowych wiemy jak przygotować efektywną kampanię marketingową.